Hírek, események

Szeptemberi programok

Szeptember 1. csütörtök 8.00: tanévnyitó
Helyszín: Sportcsarnok
Szeptember 6. kedd: 14.30: a Diákönkormányzat közgyűlése
Helyszín: kémia előadó
Szeptember 16. péntek 16.00 – 20. 00: Sulidisco
Rendező: 8. osztály
Szeptember 18. vasárnap Tekerj, hogy tekerhessünk!
Szervező: Véménd Község Önkormányzata
Szeptember 26. hétfő 17. 00: összevont szülői értekezlet - Drogprevenciós előadás (Fehér László)
(osztályszülői értekezletek 16. 30 vagy 18.00 órakor,  a gyerekek ellenőrzőjében, tájékoztatójában megjelölt időpontokban)
Szeptember 29. csütörtök Szent Mihály nap: továbbképzés  –
a gyerekeknek tanítási szünet
Szeptember 30. péntek: budapesti kirándulás a nyolcadikosoknak
Indulás: 8.00, hazaérkezés: kb. 18.00

JÚNIUSI PROGRAMOK

Június 3. Trianon megemlékezés a 3. szünetben
Résztvevők: a hetedik osztály
Június 14. kedd: Pedagógusnap – a gyerekeknek tanítási szünet
Június 15. szerda: 9.00- 12.00: gyermeknap
Rendező: SZMK és DÖK
Június 15. szerda 19.00: szerenád
Június 17. péntek 10.30: ballagás
  19.00: bankett
Június 23. csütörtök 16.00: évzáró, bizonyítványosztás
NYÁRI SZÜNET: JÚNIUS 16.- AUGUSZTUS 31.
ELSŐ TANÍTÁSI NAP: SZEPTEMBER 1. csütörtök

Májusi programok

Május 10. kedd Madarak és fák napja - megemlékezés
Május 10. kedd 13.00: alsós énekverseny
Helyszín: 1. emelet előadó
Május 11. szerda 13.00: felsős énekverseny
Május 18. szerda Idegen nyelvi mérés 6., 8. osztály
Május 20. péntek 16.30: Ki mit tud? gálaműsor
Helyszín: Sportcsarnok
Belépő: felnőtt: 200 ft, gyerekeknek ingyenes.
Május 25. szerda: Országos Kompetenciamérés 6., 8. osztály
Május 25. szerda 16.30: Hangverseny
Résztvevők: Iskolánk zenét tanuló diákjai
Május 25. szerda: osztálykirándulás: 3. osztály
Május 27. péntek 16.00 -20.00: Sulidisco
Rendező: 6. osztály
Május 27. péntek: osztálykirándulás: 4. osztály

Áprilisi programok

Április 4. hétfő 16.00- 19.00: fogadó óra
Április 6. szerda 13.00 versmondó verseny az alsósoknak
Helyszín: előadó terem az első emeleten
Április 7. csütörtök 13.00 versmondó verseny a felsősöknek
Helyszín: irodalom terem az első emeleten
Április 11. hétfő: Költészet napja - megemlékezés
Április 18. hétfő délelőtt  8.00 - 11.30  papírgyűjtés
Helyszín: az iskola hátsó udvara
Április 20. szerda 17.00   összevont szülői értekezlet a felsős szülőknek
Téma: erdei iskola
Április 22. péntek: a Föld napja alkalmából  filmvetítés
Április 26. kedd - 29. péntek:  erdei iskola Patcán a Katica tanyán
Résztvevők: felső tagozat

Márciusi programok

Március 5. szombat 8.45- 12.45: egészségnap
Program:  fogápolás,  mesterséges lélegeztetés, sportgyakorlatok, zumba, fürjtojás kóstolás, gyümölcssaláta – készítés, kozmetika és drogprevenció.
A gyerekek kapnak tízórait és ebédet is.
Március 11. péntek 11.30: ünnepi műsor
Előadó: 6. osztály és az énekkar
Március 18. 12.00- 18.00: fényképezkedés a nyolcadikosoknak
Március 22.  kedd: A víz világnapja alkalmából rövid filmvetítés
Március 23. szerda: Nyelvtan- verseny  Mohácson és német népdaléneklési verseny Pécsett az ANK-ban
Március 23. szerda 19.00 színházlátogatás Pécsett
Résztvevők: 5., 8. osztály
Indulás: 17.45-kor az iskola elől.
Március 24.- 29.: tavaszi szünet
Első tanítási nap: március 30. szerda (B hét)

Februári programok

Február 5. péntek: Német népdaléneklési verseny Mohácson
Február 8., 9. 10. : szülői értekezletek
Hétfő: 16.00: 4.osztály, 16.30: 2. osztály, 17.00: 8.osztály
Kedd: 16.00: 3. és 7. osztály, 17.00: 6. osztály
Szerda: 16.30: 1. osztály
Csütörtök: 17.00: 5. osztály
Február 13. szombat 15.00 Farsang
Helyszín: Sportcsarnok
Rendező: Szülői Munkaközösség
Belépő: gyerek: 100 Ft, felnőtt: 300 Ft
Várjuk a farsangra a közösségi szolgálatot teljesítő középiskolásokat!
Február 15. hétfő Valentin nap
Szívecskék vásárolhatók a DÖK titkároknál (ára 10 Ft)
Február 18. csütörtök 8.00- 10.40:  Nyílt nap
(a második és a hatodik osztályban)
Február 27. szombat: Baranya, Tolna és Somogy megyei német vers- és prózamondó verseny Véménden az iskolában

Januári programok

Január 8. péntek: 16.00-20.00 suli-diszkó
Szervező: 7. osztály
Január 7. csütörtök délelőtt: hóemberépítő verseny
Január 11. hétfő 16.00 – 18.00: fogadó óra
Január 16. szombat 10.00: központi írásbeli felvételi a nyolcadikosoknak
Január 22. péntek: Magyar Kultúra Napja
Rövid műsor a 3. szünetben, valamint részt vétel a mohácsi területi versmondó versenyen
Január 22. péntek: az első félév vége
Január 25. hétfő 14.30 osztályozó értekezlet
Január 29. péntek: félévi bizonyítványosztás

Decemberi programok

December 4. péntek: Mikulás nap
Helyszín: földszinti aula
December 7.-11: Színes napok: tanulóink színes ruhákban jönnek iskolába (hétfő: fekete, kedd: kék, szerda: fehér, csütörtök: sárga, péntek: piros)
December 7. hétfő délelőtt: színházlátogatás Pécsváradon
" Légy jó mindhalálig!"
Csak nyolcadik osztályosoknak.
December 16. szerda 17.00: Hangverseny
Résztvevők: iskolánk zenét tanuló diákjai
Helyszín: zongora terem a földszinten
December 18. péntek: Karácsonyi műsor a 6. órában
Szereplők: 3. osztály, énekkar
December 19.- január 3. téli szünet
Első tanítási nap: Január 4. hétfő, B héttel kezdünk!

Novemberi programok

November 9. hétfő 16.00 - 18.00 fogadó óra
November 11. szerda 16. 30: Márton napi felvonulás az Óvoda szervezésében
November 9. - 13.: A magyar nyelv hete
November 18. szerda Színházlátogatás Pécsett
"A padlás" című  musical megtekintése
A színházjegy ára útiköltséggel: 3000 forint
Indulás: 18.00-kor, várható hazaérkezés 22.00 és 23.00 óra között.
November 19. csütörtök 17.00: Pályaválasztási fórum
Meghívott előadóink:
a mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium, 
a mohácsi Radnóti Miklós Szakközépiskola,
a sellyei Mezőgazdasági Szakképző  Iskola
a  pécsváradi II. Béla Gimnázium, pécsi Széchenyi István  Gimnázium
a pécsi Janus Pannonius Gimnázium,
a pécsi Koch Valéria Iskolaközpont igazgatói, továbbtanulási felelősei.

Októberi programok

Október 6. kedd:  Megemlékezés az aradi vértanukról a 3. szünetben
(közreműködik az 5. osztály és az énekkar)
Október 6. kedd délután: Az állatok világnapja alkalmából vetélkedő a Diákönkormányzat rendezésében
Október 7. szerdaA zene világnapja alkalmából tanulóink zenélnek és énekelnek minden szünetben
Október 13. kedd: hangulatnap
Október 19. hétfő  9.00-12.00:  Véménd  – projekt
Program: ismerkedés a véméndi népszokásokkal, Véménd műemlékeivel és történelmével, séta a temetőben.
Október 21. szerdaMűsor az 1956-os szabadságharc emlékére
(közreműködik a 8. osztály és az énekkar)
Október 23.- november 1.= őszi szünet
(1. tanítási nap: november 2. hétfő, A hét)

Megújult az iskolai közétkeztetés

Szeptemberi programok

Szeptember 14. hétfő 17.30 összevont szülői értekezlet
(osztályszülői értekezletek 17. 00 vagy 18.00 órakor,  a gyerekek ellenőrzőjében, tájékoztatójában megjelölt időpontokban)
Szeptember 16. szerda tízórai szünet: Diákönkormányzat- elnökválasztás
Szeptember 17. csütörtök 14.30: a Diákönkormányzat közgyűlése
Helyszín: kémia előadó
Szeptember 18. péntek Sulidisco 16.00- 19.30
Rendező: 8. osztály
Belépő: 400 forint, DÖK- tagoknak ingyenes
Szeptember 20. vasárnap Tekerj, hogy tekerhessünk!
Részvétel az előzetesen regisztrált tanulóknak.
Szervező: Véménd Község Önkormányzata
Szeptember 30. szerda délelőtt: A mese világnapja alkalmából az alsósok népmeséket adnak elő.

Összevont szülői értekezlet

2015. 09. 14-én, hétfőn 17. 30-kor

osztály szülői értekezletek:
1. osztály: 18.00
2. osztály: 18.00
3. osztály: 17.00
4. osztály: 17.00
5. osztály: 18.00
6. osztály: 18.00
7. osztály: 17.00
8. osztály: 18.00

A tanév rendje 2015/2016.

Jelentkezés 2015. augusztus. 24. hétfő 9 óra
Tanévnyitó értekezlet 2015. augusztus 26. 8 óra
Pótvizsga 2015. augusztus 28. 13 óra
A tanév kezdő napja: 2015. szeptember 1. (kedd)
A tanév utolsó napja: 2016. június 15. (szerda)
Az első félév utolsó napja: 2016. január 22.
A szülőket 2016. január 29-ig kell értesíteni az első félév eredményéről.
Őszi szünet: 2015. október 26-október 30.
utolsó tanítási nap: október 22.(csütörtök)
első tanítási nap: november 2. (hétfő)
Téli szünet: 2015.       december 21 – december 31.Utolsó tanítási nap: 2015. december 18. (péntek)
első tanítási nap: 2016. január 4. (hétfő)
Tavaszi szünet: 2016. március 24 – március 29. utolsó tanítási nap: március 23. (szerda)
első tanítási nap: március 30. (szerda)

Ballagás: 2016. június 17. 1600 (péntek)
Tanévzáró: 2016. június 23. 900 (csütörtök)
Központi írásbeli felvételi vizsga: 2016. január 16. 1000 (szombat)
Országos kompetenciamérés: 2016 május 25. (szerda),(6., 8. évfolyam)
Nyílt napok: 2 – 6. évfolyam: 2016. február 18. csütörtök

Szülői értekezletek:
2015. szeptember 14.   17-30               1-8. évfolyam
2016. február 8 - 12.     1700               1-8. évfolyam
2016. május 9 - 13.       1800               1-8. évfolyam
Pályaválasztási szülői értekezlet: 2015. november 19. 17.00

Fogadóórák:  
2015. november 9.  1600óra
2016. január 11.
2016. április 4.
Osztályozó értekezlet: 2016. január 25., 2016. június 16.
Félévi értekezlet: 2016. február 4.

Tanítás nélküli munkanapok:
1. Továbbképzés 2015. szeptember Felelős: Hergert Antalné
2. Kézművesnap 2015. december 12.Felelős: Weintraut Zoltánné, Domonkos Imre
3. Továbbképzés 2016. április  Felelős: munkaközösségvezető
4. Gyermeknap 2016.június 10.       Felelős: DÖK, SZMK, osztályfőnökök, igazgató
5. Pedagógusnap 2016. június Felelős: iskolavezetés

Végre tanévnyitó!!!

Szeptember 1-én 8 órakor

Évzáró: június 19. 16 óra

Május -Júniusi programok

Május 4. hétfő: anyák napi műsorok előadása
(alsó tagozat)
Május 7. csütörtök: papírgyűjtés 13-17 óráig
Helyszín: hátsó udvar
Május 8. péntek: színházlátogatás
(felső tagozat)
Május 14. csütörtök Zsolnay negyed megtekintése
Indulás: 14.00 órakor az iskola elől (7.-8. osztály)
Május 15. péntek: madarak és fák napja: megemlékezés
Május 15. péntek: tanévzáró sulidisco 16 órától
Rendező: 6. osztály
Május 21. csütörtök szülői értekezlet 17.00
Téma: felsős erdei iskola
Május 26. kedd: Ovi-Suli
Közös testnevelés óra
Május 27. szerda: Országos Kompetenciamérés
(6.-8. osztály)
május 29. péntek:  éjszakai túra a Szerb kápolnához
Rendező: Diákönkormányzat
június 2-5. erdei iskola a Dombay - tónál (felső tagozat)
Június 8. hétfő: Pedagógusnap – tanítási szünet
Június 12. péntek: Ballagás
Június 15. hétfő délelőtt: gyermeknap

Választható tanítási óra

A Véméndi Általános Iskolában a 2015/2016-ös tanévben a szabadon választható tanítási óra az angol.
A tantárgyat Baracs Dénes fogja tanítani.
A szülőnek írásban kell bejelenteni, ha a gyermeke jelentkezni kíván a szabadon választott tanítási órára.
Határidő: 2015. május 20.

Áprilisi programok

Április 15. Kölyökatlétikai sportvetélkedő.
Április 16-án 13:45 órakor alsó tagozatos tanulók énekversenye.
Április 20-án 14 órakor felső tagozatos tanulók énekversenye.
Április 24-én 17 órakor Ki mit tud? gálaműsor. Helyszín: iskolánk sportcsarnoka
Belépő:  felnőtt:  300 Ft,  gyerek:  ingyenes

Értesítés az oktatást vállaló egyházi jogi személyekről

Az EMMI rendelet 182/A.§(3)  értelmében  az oktatást vállaló egyházi jogi személy tájékoztatása alapján  a Véméndi Általános Iskola honlapján  nyilvánosságra hozza  az egyházi jogi személy megnevezését és a feladat ellátási hely szerint illetékes egyházi képviselő nevét és címét.

„ Szent Mihály „ Római Katolikus Plébániahivatal
7726 Véménd Szabadság tér 6.
Illetékes egyházi képviselő :Vassné Riba Zsuzsanna hitoktató
7800 Siklós Illyés Gy. 10

Dunaszekcső- Palotabozsok – Véménd  Református Társegyházközség
7712 Dunaszekcső  Posta u. 31.
Illetékes egyházi képviselő :Szabó Ildikó Rozália  református lelkipásztor
7712 Dunaszekcső  Posta u. 31

Márciusi programok

Március 9.  hétfő: tanítási szünet - tantestületi továbbképzés
Március 13. péntek 11.30 ünnepi műsor
Szerepel: a 6. osztály és az énekkar.
Március 18. szerda  13.45 alsós versmondó verseny
Helyszín: könyvtár
Március 18. szerda: színházlátogatás az 5., 6. osztálynak
A  Pécsi Nemzeti Színház "Pán Péter" című előadása
Indulás: 17.45-kor az iskola elől.
A színházjegyeket a TÁMOP pályázatból fizetjük.
A szállítás költsége: 500 Ft/fő
Március 23. A víz világnapja
A DÖK szervezésében filmvetítés és vetélkedő.
Március 26. Felsős versmondó verseny
Helyszín: irodalom szaktanterem

Januári programok

Január 12. hétfő 16.00 – 18.00: fogadó óra
Január 13. kedd 14.00 – 15.00: táncház
szervező: Diákönkormányzat
Január 16. péntek: az első félév vége
Január 17. szombat 10.00: központi írásbeli felvételi a nyolcadikosoknak
Január 22. csütörtök: Magyar Kultúra Napja
Január 23. péntek délután: téli túra, szánkózás a Diákönkormányzat szervezésében (az időjárástól függően elmaradhat!)
Január 23. péntek: félévi bizonyítványosztás
Január 27. kedd: Hangverseny Pécsváradon
Január 30. péntek: 16.00-20.00 sulidiszkó
Szervező: nyolcadik osztály

Decemberi programok

December 4. csütörtök: Mikulás nap
Helyszín: földszinti aula
December 9. kedd 14.00: Activity – vetélkedő
Helyszín: kémia előadó, jelentkezni lehet Gina néninél 3-4 fős csapatokkal!
December 15.-19: Színes napok: tanulóink színes ruhákban jönnek iskolába (hétfő: zöld, kedd: rózsaszín, szerda: kék, csütörtök: citromsárga vagy narancssárga, péntek: fehér- ünneplős)
December 17. szerda 16.00: Hangverseny
Résztvevők: iskolánk zenét tanuló diákjai
December 19. péntek: Karácsonyi műsor a 6. órában (12.40-kor)
Szereplők: 3. osztály, énekkar
December 20.- január 4. téli szünet
Első tanítási nap: Január 5. hétfő
B héttel kezdünk!

TÁMOP 3.1.4.B Intézményfejlesztés
Országosan 170 intézmény vesz részt ebben a pályázatban. A mohácsi tankerületből kettő iskola került kiválasztásra, köztük a mi iskolánk is.
A pályázat elsődleges célja az iskola eszközeinek fejlesztése,  az országos kompetenciamérés eredményeinek javítása, valamint az, hogy a gyerekek minél hasznosabban töltsék szabadidejüket. Ezért a pályázatnak köszönhetően 5 csoportban összesen 18 tanuló  egyéni fejlesztésben részesül. A pályázati keretből fizetjük ki az 1., 2. osztály mozi látogatását, a 3., 4., 5., 6. osztályok színházlátogatását, valamint a 7. és 8. osztály belépőjegyeit a pécsi Zsolnay Negyedbe.

Novemberi programok

November 3. hétfő délután: kapura rúgó verseny a Diákönkormányzat szervezésében
November 4. kedd délután: ping pong verseny a Diákönkormányzat szervezésében
November 10. hétfő 16.00 - 18.00 fogadó óra
November 11. kedd 17.00 Márton napi felvonulás az Óvoda szervezésében
November 10. - 14.: A magyar nyelv hete
November 13. csütörtök 17.00: Pályaválasztási fórum, meghívott előadóink: mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium, mohácsi Radnóti Miklós Szakközépiskola, pécsváradi II. Béla Gimnázium, pécsi Egészségügyi Szakképző, pécsi Forrás Szakképző Iskola, pécsi Európai Üzleti Szakközépiskola, Leöwey Klára Gimnázium, valamint a Koch Valéria Iskolaközpont igazgatói, továbbtanulási felelősei.
November 18. kedd délután: Honfoglaló történelem verseny a Diákönkormányzat szervezésében

Októberi programok

Október 2. csütörtök:  A zene világnapja alkalmából tanulóink zenélnek és énekelnek minden szünetben
Október 6. hétfő:  Megemlékezés az aradi vértanukról a 3. szünetben
(közreműködik az 5. osztály és az énekkar)
Október 10. péntek: éjszakai túra
Csak DÖK- tagoknak!
Indulás 18.00-kor az iskola elől, várható hazaérkezés 22 és23 óra között.
Október 14. kedd: színházlátogatás Pécsett
A musical címe: A padlás
A színházjegy ára útiköltséggel: 3000 forint
Indulás: 17.45-kor, várható hazaérkezés 22.00 és 23.00 óra között.
Október 18. szombat  9.00-12.00:  Feked  – projekt
Program: ismerkedés a fekedi népszokásokkal, Feked műemlékeivel és történelmével, séta Fekeden.
Október 22. szerda, 6. óraMűsor az 1956-os szabadságharc emlékére
(közreműködik a 8. osztály és az énekkar)
Október 23.- november 2.= őszi szünet
(1. tanítási nap: november 3. hétfő, A hét)

A tanév rendje 2014/2015.

Jelentkezés 2014. augusztus. 21. csütörtök 9 óra
Tanévnyitó értekezlet 2014. augusztus 28. 9 óra
Pótvizsga 2014. augusztus 28. 13 óra
A tanév kezdő napja: 2014. szeptember 1. (hétfő)
A tanév utolsó napja: 2015. június 15. (hétfő)
Az első félév utolsó napja: 2015. január 16.
A szülőket 2015. január 23-ig kell értesíteni az első félév eredményéről.
Őszi szünet: 2014. október 27-október 31.
utolsó tanítási nap: október 22.(szerda)
első tanítási nap: november 3. (hétfő)
Téli szünet: 2014. december 22. – január 2.
utolsó tanítási nap: 2014. december 19. (péntek)
első tanítási nap: 2015. január 5. (hétfő)
Tavaszi szünet: 2015. április 2.-7.
utolsó tanítási nap: április 1. (szerda)
első tanítási nap: április 8. (kedd)
Tanévzáró: 2015. június 19. 900 (péntek)
Központi írásbeli felvételi vizsga: 2015. január 17. 1000 (szombat)
Országos kompetenciamérés: 2015. május 27. ( 6., 8. évfolyam)
Nyílt napok: 2 – 6. évfolyam: 2015. február 18. szerda
Szülői értekezletek
:
2014. szeptember 15.   1800               1-8. évfolyam
2015. február 2-6.       1700                 1-8. évfolyam
2015. május 11-15.      1800               1-8. évfolyam
Pályaválasztási szülői értekezlet: 2014. november 13. 17.00
Fogadóórák:               2014. november 10.               1600óra
2015. január 12.
2015. április 13.
Osztályozó értekezlet: 2015. január 19.
2015. június 16.
Félévi értekezlet: 2015. január 29.

Tanítás nélküli munkanapok:
1. Továbbképzés
2014. november
Felelős: igazgató
2. Kézművesnap
2014. december 13.
Felelős: Weintraut Zoltánné, Domonkos Imre

3. Továbbképzés
2015. február
Felelős: igazgató
4. Gyermeknap
2015. június 8.
Felelős: DÖK, SZMK, osztályfőnökök, igazgató

5. Tantestületi kirándulás
2015. június 15.
Felelős: iskolavezetés

 

 

 

09. 22. Korházban voltam (Orsós Ádám írása)

09. 09. Történelem örömóra (középkori életképek)

09. 15 Eltelt egy hét (Negyedikesek gondolatai a tanévkezdésről)

09. 09. A tisztasági verseny jutalma

09. 08. Diákönkormányzati elnökvállasztás és az első közgyűlés

09. 12. Kaleidoszkóp (válogatás az elmúlt év munkáiból)

2016. 09. 01. Tanévnyitó, fecskeavató

06. 10. János vitéz töredékek az ötödik osztály előadásában

06. 06. Színház a romoknál - The king's new clothes (5. osztály)

05. 24. Színház az osztályteremben - Lázár Ervin: Dömdö dömdö dömdödöm (előadja a 7. o.)

2016. 06. 17. Ballagás

06. 15. Szerenád

06. 15. Búcsú a tanévtől (meglepetés koncert)

06. 15. Gyermeknap

06. 08. Turisták lovaskocsin

06. 09. Nyelvtani - irodalmi társas készül

06. 08. A győzelem íze (a DÖK verseny győztesei)

06:03. A nemzeti összetartozás napja

05. 22. Siker a Kálti Márk történelem versenyen

05. 27. Kirándul a negyedik

05. 28. TETT vetélkedő Bátaszéken

2016. 05. 25. A harmadik osztály Pécsváradon

05. 24. Csavargás a földeken

05. 23. Kis iskolák megyei atlétika - svédváltó

Énekverseny 2016. Quartet 7.o. - Lehetett volna (Videó)

Csongrádi Lili: Tes Schneidje (Országos német vers és prózamondó verseny)

O5. 20. Ki mit tud 2016. Réger Henriett (videó)

05. 20. Ki mit tud?

05.13. Siker a német versmondó versenyen

05.10. Alsós énekverseny

05. 11. Énekverseny- felső tagozat

Videó - Énekverseny 2016. Galambos Réka: Mad world

Videó - Énekverseny 2016. Kővári Cynthia: Árva fiú

05. 03.A Pindúr Pandúr színház vendégjátéka

05. 09. Megyei atlétika verseny

05. 10. Madarak és fák napja

04. 26-29. Erdei iskola

04. 18. Papírhegyek az udvaron

Videó - Trábert Leticia - Tóth Krisztina: A tigris

Videó -Szélig Jázmin - K. László Szilvia: Gyümölcsöstál

Jordán Panna : Nemes Nagy Ágnes: Köszöntő

Videó - Bandicz B. Barnabás - Rostand: Cyrano - Orr monológ

Videó - Orsós Ádám: Nagy Bandó András: Az én anyukám

Videó - Grain Liana - Robert Burns: Falusi randevú

Videó - Kaiser Donát - József Attila: Indiában, hol éjjel a vadak...

Videó - Klinkhárt Hanna - Szép Ernő: Várjon

Videó - Jónás Vivien - Hervay Gizella: Ének három hangra

 

A régebbi programok a Galéria menüpont alatt a Korábbi tanéveknél megtekinthetők.

 

Életünk fotókban

09. 22. Korházban voltam
09. 09. Történelem örömóra (középkori életképek)
09. 15 Eltelt egy hét (Negyedikesek gondolatai a tanévkezdésről)
09. 09. A tisztasági verseny jutalma
09. 08. Diálönkormányzat elnökvállasztás és az első közgyűlés
09. 12. Kaleidoszkóp (válogatás az elmúlt év munkáiból)
09. 01. Tanévnyitó, fecskeavató
2016. 06. 17. Ballagás
06. 15. Szerenád
06. 15. Gyermeknap
06. 08. Turisták lovaskocsin
06. 09. Nyelvtani - irodalmi társas készül
06. 08. A győzelem íze (a DÖK verseny győztesei)
06:03. A nemzeti összetartozás napja
05. 27. Kirándul a negyedik
05. 28. TETT vetélkedő Bátaszéken
05. 25. A harmadik osztály Pécsváradon
05. 24. Csavargás a földeken
05. 20. Ki mit tud?
05.10. Alsós énekverseny
05. 11. Énekverseny- felső tagozat
05. 03.A Pindúr Pandúr színház vendégjátéka
05. 10. Madarak és fák napja
04. 26-29. Erdei iskola
04. 18. Papírhegyek az udvaron
04. 14. Samai Kata kiállítása
04. 07. Felsős versmondó verseny
04. 06. Alsós versmondó verseny
03. 22. Heilmann Dominik kiállítása
03. 23. Hímes tojás festés
03. 09. János vitéz morzsák
03. 11. A hatodik osztály és az énekkar megemlékezése
03. 05. Egészségnap
03. 02. Álmok egy táborról
02.25. Rómában jártunk történelem órán
02. 13. Farsang, farsang, farsang
02. 11. Bendegúz anyanyelvi verseny
02. 03. Ignácz Vivien kiállítása
01. 22. A magyar kultúra napja
01. 22. Versmondó sikerek Mohácson
01. 14, Papír oroszlánok a kézműves szakkörön
01. 07. Hóemberépítő verseny
12. 18. Szent karácsony eljött...
12. 12. Karácsonyi készülődés- kézműves nap
12. 10. Látogatás az ókori görögöknél történelem órán
12.04. Megérkezett a Mikulás
12. 01. Adventi koszorúk és az első gyertya
11, 10-13, A magyar nyelv hete
10. 23-30. Táborozás Zánkán
11. 04. Túlélőtúra novemberi napsütésben
10. 17. Egy különleges szombat - sport délelőtt Pécsett
10. 21. Emlékezzünk 56-ra
2015. 10. 19. Projektnap - Véméndi svábok
10. 13. Színes hangulatok
10. 06. Megemlékezés az aradi vértanúkra
10. 02. Látogatás az idősek napköziotthonában
09. 30. A népmese napja
09. 30. Az ördög és a furfangos székely asszony
09. 16. Diákönkormányzati elnökválasztás
09. 10. Történelem örömóra-középkori rémségek és puliszka
09. 10. A tisztasági verseny tortája, és akik megették...5. osztály
09. 09. Történelem örömóra - reform kor videóval!!!
Kitűnők a 2014-15-ös tanévben
2015. 09. 01. Tanévnyitó és fecskeavató
06.. 12. Utolsó óra
06: 15. Gyermeknap
06. 12. Ballag már...
06. 11. Szerenád
06. 11. A győztes jutalma
06. 02-05. Erdei iskola Pécsváradon
06. 02. Mohácsi kirándulás (3. oszt)
05. 29. Éjszakai túra
05. 27.-28. Túlélőtábor Óbányán
05, 19. Schalkhammer Emilia kiállítása
05. 15. Szökés a tavaszba
05. 07. Gyűlik a papír
05. 04. Anyák napja
05. 05. Utcai futóverseny
04. 24. Ki mit tud?
04. 22. A Föld napja
04. 20. Énekverseny felső tagozat
04. 16. Alsós énekverseny
04. 17. Brodarics - anyanyelvi verseny
04. 15. Kölyökatlétika verseny
2015. 04. 13. Költészet napja
2015. 03. 31. Tojásfestés
03. 17. Alsós versmondó verseny
03. 24. Felsős versmondó verseny
03. 27. Első hely a Bendegúzon
03. 25. Reneszánsz témahét lezárása
03. 20. Napfogyatkozás
03.13. Vannak napok, melyek nem szállnak el..."
2015. 03. 05. Busójárás Véménden
02. 24. János vitézek és Iluska irodalom órán
02. 17. Történelem örömóra (Róma)
02. 26. Katzenberger Izabel kiállítása
02. 19, Kirándulás tesin
02. 18. Nyílt nap
2015. 02. 07. Farsang, farsang...
01. 28. Szánkózás testnevelés órán
01. 23. Képregény készül (Garden pályázat)
01. 22. Versmondó verseny Mohácson
2015. 01. 22. A magyar kultúra napja
2015. 01. 13. Táncház
01.07. Reformkori gondolatok (történelem örömóra)
01. 01. Verssorok születése (versíró próbálkozások a 4. osztályban)
12. 19. Karácsonyi műsor
12. 14-19. Színes napok
12. 11. Történelem óra az ókori görögöknél
12. 12. Kézművesnap - adventi készülődés
12. 09. Activity bajnokság
12. 04. A Mikulás minálunk
12. 03. Honfoglaló
11. 27. Mikulások a kézműves szakkörön
11. 10-13. A magyar nyelv hete
11. 06. Túra testnevelés órán
11. 05. Uszkai Attila kiállítása
10. 22. Megemlékezés az 56-os forradalomról
10. 18. Feked - projektnap
10. 22. Játék olvasás órán a negyedikben
10. 21. Métadélután
10. 13. Osztálybajnokság
10. 10. Éjszakai túra
10. 07. Megemlékezés az aradi vértanúkról
2014. 10. 02. Zenei világnap
09. 30 A magyar népmese napja
2014.09.29. Egészségnap
2014. 09. 18. Dök közgyűlés
09. 16. Diákönkormányzat- elnökvállasztás
Kitűnők a 2013-2014-es tanévben
09. 08. Középkori életképek Jónás Vivien írásával
09. 01. Tanévnyitó - fecskeavató
06. 19-20. Kisiskolák sportversenye országos döntő
06. 19. Évzáró
06. 10. Szőke Alexandra kiállítása
06. 13. Ballagás
06. 11. Szerenád
06. 10. Gyermeknap
06. 04. Nemzeti összetartozás napja
05. 20 - 23. Erdei iskola
Sport versenyeredények 2014, tavasz
05. 28. Pécsváradi kiránduás
Gyalogol a harmadik
05. 14. A reneszánsz témahét lezárása
05. 13, Schalkhammer Emilia kiállítása
05. 06. Papírgyűjtés

A régebbi programok a Galéria menüpont alatt a Korábbi tanéveknél megtekinthetők.